Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawel1906
Member
Od: 10.2010
Offline
#
24076
29.10.2011, 11:36
Wyrobisz ale tam w formularzu jest potrzebny podpis rodzica który o ile nie myle się można pobrać z oficialnej strony
pawel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel1906
Znajdź inne posty napisane przez pawel1906