Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
17358
29.10.2011, 11:19
Z perspektywy TV zdecydowanie lepsza akustyka na arenie wrocławskiej, aniżeli PGE w Gdańsku, do tego jednopoziomowe trybuny tworzą jakieś takie wrażenie spójności, odwrotnie do 'hangaru' gdańskiego.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda