Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
7228
29.10.2011, 10:36
Bobas u nas bilety na ligę najdroższe są za 55zł.... Matko 5 zł różnicy i by więcej ludzi było tak? Najtańszy jest droższy o 3 zł.....
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik