buczo1985 napisał(a):

W środku ten wrocławski moim zdaniem prezentuje się lepiej niż gdański. Duży, spójny i nowoczesny stadion. Z kolei jeśli o elewacje to znowuż Gdańsk lepszy. Więc mamy remis 1:1
|
Parterowe trybuny powodują, że ostatnie rzędy są daleeeko od murawy, znacznie dalej niż na Wiśle mimo tych 17 metrów