|
Tak tez sie zgadzam ze Maaskant powinien przeprosic Kibicow Wisly ze nie dal dziecku na imie Wladyslaw, Stanislaw czy Mieczyslaw !! Zaakceptowalbym rowniez jakies inne imie wywodzace sie wprost z kultury staroslowianskiej przeciez Kaziuflynn to policzek dla kazdego z nas !!
P.s. Co na to weszlo?
P.s. 2. SKWK bedzie transparent?
Malinowy król malowanych róż
|