flamengista napisał(a):

|
Tego chyba nikt oczekuje. Ale z drugiej strony - czy Boguski przed kontuzją był aż taki wybitny? Chyba zapominamy, jak zachowywał się pod bramką. Chłopak robił trochę wiatru z przodu, ale równocześnie potrafił spartolić dowolną ilość sytuacji
|
Chyba zapominamy o tym , że przed kontuzją grał w reprezentacji Polski w spotkaniach eliminacyjnych ( i to okraczone golami ) . To był przypadek ? Poza tym że potrafił zepsuć kilka sytuacji , to ile bramek zawdzięczał Paweł Brożek , Rafałowi ? nie przesadzam jeśli powiem że minimum 20 . Ich dwujkowe akcje to był przez 2 lata znak firmowy Wisły .
Bez względu na to jak zakończy się ta runda , trzeba Rafała wypożyczyć do klubu ekstraklasy na następne pół roku . Musi nabyć ogrania , jeszcze nam się przyda . W zimie na jego miejsce i tak musi przyjść inny zawodnik . Brakuje nam skrzydłowych/napastników w kadrze , ale takich którzy mają formę na tu i teraz .