Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
7226
29.10.2011, 09:56
Jak by u nas były takie ceny to też było by więcej ludzi..
http://www.slaskwroclaw.pl/7388946.dhtml
Ostatnio edytowane przez BoBaSbK : 29.10.2011 o godz. 10:02.
TS WISŁA KRAKÓW !!
BoBaSbK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BoBaSbK
Znajdź inne posty napisane przez BoBaSbK