lucas8 napisał(a):

Stadiony w Gdańsku, czy we Wrocławiu są ładne i robią wrażenie, ale brakuję im tego piłkarskiego klimatu. Taki właśnie klimat ma nasz stadion między innymi.
|
A na co na stadionie Wisły przekłada się ten piłkarski klimat? Na odległości 17 metrów z trybun do boiska? Czy na zaciekach na betonie?
Znowu zaczynacie szukać na siłę jakichś problemów.