Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17353
Stary 29.10.2011, 09:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wasiliuk atakował piłkę poza polem bramkowym. Do tego Pawłowski wpadł na swojego obrońcę, odbił się od niego i dopiero potem spadł na niego Wasiliuk.

Moim zdaniem bramka zdobyta prawidłowo, choć faktycznie na samym początku - przed oglądnięciem powtórek - miałem wątpliwości.

Porównywanie tego z faulem Jaliensa nie ma sensu, bo w polu bramkowym bramkarz powinien być chroniony. Inna sprawa, że nawet przy sytuacji z Kewem bramkarz nie miał jeszcze piłki w rękach.
Było mówione ostatnio (po naszym meczu z Jagą) że to jest mit pola bramkowego, które aktualnie służy tylko do wyznaczania odległości przy rozpoczęciu gry od bramki. Bramkarz jest tak samo traktowany w całym polu karnym.
Odpowiedz cytując