Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Morfeush
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
24073
29.10.2011, 08:50
Panowie, wpuszczą mnie bez problemów na stadion z plecakiem w którym będe miał szaliki + ew. jakiś t-shirt? Pytanie może i głupie, ale nigdy nie wchodziłem na stadion z plecakiem...
A przygody z ochroną różne się zdarzają
Bez napinki!
Pozdrawiam!!!
Wisła To MY!
Morfeush
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Morfeush
Znajdź inne posty napisane przez Morfeush