lucas8 napisał(a):

Stadiony w Gdańsku i we Wrocławiu są fantastyczne i super nowoczesne. Nikt tego nie podważa i pewnie o tą klasę lepsze, ale brakuję im takiego piłkarskiego klimatu. Niektórzy też mają takie odczucia i tyle.
|
Z całym szacunkiem, ale skąd możesz (możecie) to wiedzieć, nie będąc na meczu? Piłkarski klimat czuje się raczej będąc na stadionie, czyż nie? Zresztą nawet z telewizji wnętrze stadionu prezentuje się świetnie, jeden wielki kocioł, trybuny jednopoziomowe dają świetny efekt. Trudno mi sobie wyobrazić bardziej piłkarski obiekt:
http://www.youtube.com/watch?v=wxfZP...layer_embedded
Natomiast z zewnątrz taki sobie, chyba, że ten materiał jeszcze się "dotrze".