Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17349
Stary 29.10.2011, 08:27
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Stadiony w Gdańsku i we Wrocławiu są fantastyczne i super nowoczesne. Nikt tego nie podważa i pewnie o tą klasę lepsze, ale brakuję im takiego piłkarskiego klimatu. Niektórzy też mają takie odczucia i tyle.
Z całym szacunkiem, ale skąd możesz (możecie) to wiedzieć, nie będąc na meczu? Piłkarski klimat czuje się raczej będąc na stadionie, czyż nie? Zresztą nawet z telewizji wnętrze stadionu prezentuje się świetnie, jeden wielki kocioł, trybuny jednopoziomowe dają świetny efekt. Trudno mi sobie wyobrazić bardziej piłkarski obiekt:

http://www.youtube.com/watch?v=wxfZP...layer_embedded

Natomiast z zewnątrz taki sobie, chyba, że ten materiał jeszcze się "dotrze".
Odpowiedz cytując