Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17346
Stary 29.10.2011, 02:35
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co tym razem Weszło wymyśli w obronie Michniewicza?

Naprawdę lubię Jagę, ale odkąd trenuje tam Mourinhio któremu Weszło liże jajka kibicuje im jakoś mniej. Niech się dalej nabijają z Probierza, że mecze chodzi filmować komórką, ale jak przychodzi do porównań między Jagą Michniewicza i Probierza, to nie ma o czym gadać.
Też uważam, że jest to nie na miejscu bo jak na razie Probierz nie ma takich sukcesów jak Michniewicz (MP >> PP, brak kompromitacji w pucharach).

Fakty są takie, że Michniewicza bronią wyniki. W Poznaniu mimo że się uczył to dramatu nie było, potem mistrzostwo w Lubinie, na Arce wykładają się wszyscy, na koniec świetna wiosna w Widzewie. Tego co robi z Jagą nie można oceniać, bo to troche za krótko. Pogadamy na wiosne.

Abstrahując już od tego, że Weszło nie atakowało Probierza za to jakie osiąga wyniki tylko raczej za jego fochy, które stroił.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 29.10.2011 o godz. 02:40.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując