|
Panowie, z całym szacunkiem, ale co wy tu piszecie? Jaka dusza stadionu? Jaka historia? Jakie " to COŚ "? To my w ogóle nie powinniśmy się z Oporowskiej wyprowadzać, bo ona to coś miała.
I bez urazy. Nie raz odwiedzaliśmy Reymonta, ale stadion miejski we Wrocławiu to jest inna półka. Wiadomo, że każdy będzie uparcie chwalił swoje, ale uwierzcie na słowo . Jak przyjedziecie, to zobaczycie. Co najmniej jedna klasa różnicy. Jednopoziomowe trybuny to mistrzostwo świata. I teraz jestem już w 100% przekonany ,że 2 poziomówki mają sens przy pojemności plus 60 tys. Inaczej to tylko sztuczna architektura rozpraszająca doping. Macie naprawdę fajny stadion i coraz więcej fajnych w Polsce, ale naprawdę klasowe są póki co Gdańsk i Wrocław. Dalej Poznań,Kraków i Warszawa ( kolejność przypadkowa) , a następne to już fajne kameralne, ale blaszane stadiony .
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

|