gigant napisał(a):

Po dzisiejszym wyniku przyjacielskich derbów, prysła nam chyba ostatnia szansa w tym roku na objęcie przodownictwa w tabeli
|
? Przecież jak wygramy wszystko do końca, łacznie z meczem we Wrocławiu, to będziemy liderem niezależnie od innych wyników. Ach... chyba, że Legia też wygra wszystko.