studio napisał(a):

Ja nawet nie wiem czy to dla nas dobrze.
63624, karnety u was sa? czy do konca rundy z biletami sie bawicie? Ciekawi mnie czy na wiosne w Gdansku i we Wroclawiu sie ceny utrzymaja.
|
Posiadacze karnetów mogli sobie wybrać miejsce na nowym stadionie. Podobno obyło się bez problemów.
Ceny:
http://www.slaskwroclaw.pl/karnety.dhtml
Co do meczu, atmosfera świetna. Mecz poziomem niestety odstawał od niej. Zwycięstwo bezcenne.

Voskamp drewniany? Daj nam panie Boże więcej tak skutecznych drewniaków jak Johan.
