Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17342
Stary 28.10.2011, 23:54
studio napisał(a):Wyświetl post
Ja nawet nie wiem czy to dla nas dobrze.

63624, karnety u was sa? czy do konca rundy z biletami sie bawicie? Ciekawi mnie czy na wiosne w Gdansku i we Wroclawiu sie ceny utrzymaja.
Posiadacze karnetów mogli sobie wybrać miejsce na nowym stadionie. Podobno obyło się bez problemów.
Ceny:
http://www.slaskwroclaw.pl/karnety.dhtml

Co do meczu, atmosfera świetna. Mecz poziomem niestety odstawał od niej. Zwycięstwo bezcenne.
Voskamp drewniany? Daj nam panie Boże więcej tak skutecznych drewniaków jak Johan.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując