|
apropo tego oswiadczenia.... to troche sie obawiam... bo ten czerwony bolszewik i jego ekipa to strasznie zawistni ludzie i napewno za samo to oswiadczenie bedzie chcial sie odgryzc..... dla niego wizja tego ze stadion bedzie pusty krotko mowiac wchodzi w rachube... nienawidze szczerze tego kolesia.... ale za samo oświadczenie to gratulacje i 100% poparcia nie dajmy się traktować półgłówkom jak półgłówki.....
|