Wyświetl pojedynczy post
zulu2001
Junior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20118
Stary 28.10.2011, 23:23
apropo tego oswiadczenia.... to troche sie obawiam... bo ten czerwony bolszewik i jego ekipa to strasznie zawistni ludzie i napewno za samo to oswiadczenie bedzie chcial sie odgryzc..... dla niego wizja tego ze stadion bedzie pusty krotko mowiac wchodzi w rachube... nienawidze szczerze tego kolesia.... ale za samo oświadczenie to gratulacje i 100% poparcia nie dajmy się traktować półgłówkom jak półgłówki.....
Odpowiedz cytując