Arked napisał(a):

Ruch - Gwardia z 1974 roku - 85 000
Najwiecej na meczu miedzy polskimi zespolami bylo w finale PP z 68 roku. Ponad 100 tysiecy ogladalo wowczas mecz Ruchu z Gornikiem.
Choc swoja droga na WDS z 2008 r. bylo wiecej ludzi niz podano oficjalnie.