Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17340
Stary 28.10.2011, 23:01
Arked napisał(a):Wyświetl post
No na pewno nie chodzi o rekord wszechczasów. Np: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...rak%C3%B3w_3:0

A rekord frekwencji w lidze wynosi chyba ponad 70 tys. na Stadionie Śląskim ale nie potrafie sobie przypomnieć w jakim meczu.
Ruch - Gwardia z 1974 roku - 85 000

Najwiecej na meczu miedzy polskimi zespolami bylo w finale PP z 68 roku. Ponad 100 tysiecy ogladalo wowczas mecz Ruchu z Gornikiem.

Choc swoja droga na WDS z 2008 r. bylo wiecej ludzi niz podano oficjalnie.
Odpowiedz cytując