Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17337
Stary 28.10.2011, 22:41
No na pewno nie chodzi o rekord wszechczasów. Np: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...rak%C3%B3w_3:0

A rekord frekwencji w lidze wynosi chyba ponad 70 tys. na Stadionie Śląskim ale nie potrafie sobie przypomnieć w jakim meczu.
Ostatnio edytowane przez Arked : 28.10.2011 o godz. 22:47.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując