Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3402
Stary 28.10.2011, 22:13
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko - Biała - 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Iliev, Nunez, Wilk, Garguła, Kirm - Biton.

Bramki: Biton x2, Iliev.

Zmiany: Boguski, Jirsak, Brud.
Odpowiedz cytując