Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
staranny kibic
Member
Od: 05.2007
Offline
#
3401
28.10.2011, 22:03
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)
Skład : Pareiko - Lamey,Chavez,Jaliens,Paljić - Wilk,Garguła,Nunez - Kirm,Biton,Iliew
Zmiany: Boguski,Jirsak,Diaz
Bramki: Biton,Kirm,Iliew
staranny kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staranny kibic
Znajdź inne posty napisane przez staranny kibic