Wyświetl pojedynczy post
staranny kibic
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3401
Stary 28.10.2011, 22:03
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

Skład : Pareiko - Lamey,Chavez,Jaliens,Paljić - Wilk,Garguła,Nunez - Kirm,Biton,Iliew

Zmiany: Boguski,Jirsak,Diaz

Bramki: Biton,Kirm,Iliew
Odpowiedz cytując