|
Nasz stadion zdecydowanie jest najbardziej piłkarski. I mozna powiedzieć że jest budynkiem. Którego wnętrza z czasem można będzie pożytecznie wykorzystać. Na razie nie ma na to pomysłu i filozofia marketingowa jest delikatnie mówiąc ułomna, ale z roku na rok coś musi się dziać.
Przez dziesięciolecia było u nas gorzej niż w Mozambiku i nie ma co sie dziwić że jak wreszcie jest dach i światła, a do kibla nie trzeba biegać pod krzaczek, możliwości które sie otwierają nie są dostrzegane bo pisuar i hamburger wydaje sie szczytem oczekiwań. A problem stanowi elewacja, która przeciez poza kwestią estetyki jest mało ważna. Istotne są sprawy które kibica zatrzynmaja na stadionie dłużej niż 90 min.
|