Wyświetl pojedynczy post
SuperDragon
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3397
Stary 28.10.2011, 21:46
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Paljić, Chavez, Jaliens, Lamey - Wilk, Nunez, Gargula - Kirm, Biton, Iliev

Zmiany: Boguski, Jovanovic, Jirsak

Bramki: Biton, Kirm
Tylko Wisła TS !!!!
Odpowiedz cytując