Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
17330
28.10.2011, 21:41
Stadiony w Gdańsku, czy we Wrocławiu są ładne i robią wrażenie, ale brakuję im tego piłkarskiego klimatu. Taki właśnie klimat ma nasz stadion między innymi.
lucas8
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lucas8