Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17329
Stary 28.10.2011, 21:36
legol napisał(a):Wyświetl post
Śląsk chyba dorósł już do mistrzostwa.
A idź w cholerę z takim mistrzem. Jak ich lubię to mam nadzieję, że drużyny tego typu nigdy mistrzami nie będą.

Mecz denny. Stadion taki se. Oprawa inauguracyjna przed meczem fajna.
:/
Odpowiedz cytując