Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
17329
28.10.2011, 21:36
legol
napisał(a):
Śląsk chyba dorósł już do mistrzostwa.
A idź w cholerę z takim mistrzem. Jak ich lubię to mam nadzieję, że drużyny tego typu nigdy mistrzami nie będą.
Mecz denny. Stadion taki se. Oprawa inauguracyjna przed meczem fajna.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman