Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17327
Stary 28.10.2011, 21:24
Z duzej chmury maly deszcz.
Mecz kiepsciutki.

Stadion gdyby to byl pierwszy otwierany w Polsce to moze robilby wrazenie, a tak zewnatrz
przypomina mi lampe z ikei, a w srodku wyglada jak wiesza kopia tego w Lubinie - jednak przy
takiej pojemnosci trybuny dwupoziomowe wygladaja lepiej.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując