|
Z duzej chmury maly deszcz.
Mecz kiepsciutki.
Stadion gdyby to byl pierwszy otwierany w Polsce to moze robilby wrazenie, a tak zewnatrz
przypomina mi lampe z ikei, a w srodku wyglada jak wiesza kopia tego w Lubinie - jednak przy
takiej pojemnosci trybuny dwupoziomowe wygladaja lepiej.
|