Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
3389
28.10.2011, 20:57
Wisła - Podbeskidzie 4:1 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens,
Chavez, Paljic - Wilk, Nunez,
Garguła - Iliev, Biton, Kirm
Zmiany: Boguski, Jirsak, Jovanovic
Gole: Biton, Iliev, Kirm, Wilk
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07