Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3386
Stary 28.10.2011, 20:32
Wisła - Podbeskidzie 5-1 (2-0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła - Iliev, Biton, Kirm

Zmiany: Brud, Jovanovic, Boguski

Gole: Biton, Iliev, Kirm, Wilk, Boguski
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując