Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
7221
28.10.2011, 20:23
m94 jesli to było do mnie to chyba mnie nie rozumiesz
Ja mam zakupiony karnet jesienny tylko w tym problem ze przedawniła sie legitymacja i przy wejsciu na stadion nie chce miec nieprzyjemnosci
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221