Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7221
Stary 28.10.2011, 20:23
m94 jesli to było do mnie to chyba mnie nie rozumiesz

Ja mam zakupiony karnet jesienny tylko w tym problem ze przedawniła sie legitymacja i przy wejsciu na stadion nie chce miec nieprzyjemnosci
Odpowiedz cytując