Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17316
Stary 28.10.2011, 19:50
Tak, oglada, nawet mam wrazenie ze lekko wypil przed meczem bo w czasie wywiadu jakos tak za bardzo wyslowic sie nie mogl, chyba ze on tak zawsze ;-)
Odpowiedz cytując