Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
3381
28.10.2011, 19:46
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens,Chavez, Paljic - Wilk, Nunez, Jirsak - Iliev, Biton, Kirm
Zmiany: Boguski, Garguła, Jovanovic
Gole: Biton x2, Kirm
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz