Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3381
Stary 28.10.2011, 19:46
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens,Chavez, Paljic - Wilk, Nunez, Jirsak - Iliev, Biton, Kirm

Zmiany: Boguski, Garguła, Jovanovic

Gole: Biton x2, Kirm
Odpowiedz cytując