Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dawid_TSW
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
24068
28.10.2011, 19:34
Czy Urząd Miasta będzie otwarty w najbliższy poniedziałek?
Dawid_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dawid_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Dawid_TSW