Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2525
Stary 28.10.2011, 19:17
[QUOTE=piotrek06;1182955]Narodowy nawet gdyby miał bieżnię jest na taką imprezę zbyt mały(IO), do MŚ i ME wystarczy Śląski. A jeśli sobie Wawa zażyczy stadion olimpijski, to go sobie sama wybuduje, [...] /QUOTE]

Wybacz ale nie wierzę, że wystąpiłaby taka sytuacja, [że Wwa sama buduje Stadion Olimpijski]. To jest zresztą zbyt kosztowne i samorząd takiego ciężaru prawdopodobnie nie udźwignie. Gdyby miała zaistnieć, to zaistniałaby przy okazji Euro 2012.



Cytat:
[...] I powiedz szczerze, chciałbyś żeby na rzecz bieżni odległość sektora C\G od murawy zwiększyła się o kilkadziesiąt metrów
Oczywiście, że nie. Ponieważ dotyczyłoby to Wisły czyli Klubu, którgo drużyna piłkarska właściwie zagospodaruje obiekt w 100% grając na nim co dwa tygodnie a czasem nawet częściej.

Co innego, w przypadku stadionu, który będzie stał w oczekiwaniu aż nadarzy mu się jakaś impreza. Te imprezy inne niż piłkarskie i koncerty, faktycznie prawdopodobnie zgarnie stadion w Chorzowie.
Ostatnio edytowane przez yarow : 28.10.2011 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując