Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
doki26
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
3378
28.10.2011, 18:53
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:0 (1:0)
Skład:
Pareiko -Jovanović, Chavez, Jaliens, Palijć - Wilk, Nunez, Garguła - Iliev, Biton, Kirm
Bramki:
Biton, Kirm, Wilk
Zmiany:
Boguski, Diaz, Jirsak
doki26
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doki26
Znajdź inne posty napisane przez doki26