Wyświetl pojedynczy post
doki26
Junior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3378
Stary 28.10.2011, 18:53
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko - Biała 3:0 (1:0)

Skład:
Pareiko -Jovanović, Chavez, Jaliens, Palijć - Wilk, Nunez, Garguła - Iliev, Biton, Kirm

Bramki: Biton, Kirm, Wilk

Zmiany: Boguski, Diaz, Jirsak
Odpowiedz cytując