Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kisiel92
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
24067
28.10.2011, 18:02
Poratowałby ktoś.
Nazwa piosenki, do której śpiewamy "Forza Wisła" - wiecie, za bary, później szerokie klaskanie.
kisiel92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kisiel92
Znajdź inne posty napisane przez kisiel92