Wyświetl pojedynczy post
kisiel92
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24067
Stary 28.10.2011, 18:02
Poratowałby ktoś.

Nazwa piosenki, do której śpiewamy "Forza Wisła" - wiecie, za bary, później szerokie klaskanie.
Odpowiedz cytując