Kocur napisał(a):

Na Peugota trafić nie mogę - ale inna rzecz jest warta poprawy.
Główna strona na Androidzie - niezależnie od telefonu wygląda do d... Nie skaluje się - litery nachodzą na litery i ciężko kliknąć prawidłowo na cokolwiek. Samo forum działa już ok.
|
Powiem szczerze ciekawe, bo przeglądam główną stronę też na Androidzie i działa normalnie - przynajmniej takie mam odczucie, owszem przy małych literkach jest nieczytelne ale po lekkim powiększeniu działa okej.
Więc nie wiem jak to jest do końca.