Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3367
Stary 28.10.2011, 17:38
Wisła Kraków - Podbeskidzie 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Jovanovic, Paljic - Wilk, Nunez ,Garguła - Kirm, Biton, Iliev

Bramki: Biton, Kirm, Iliev

Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
Odpowiedz cytując