|
Zdązyłem zadzwonić do sprefy kibica i dowiedziałem sie ze legitymacja nie powinna być potrzeba przy sprawdzaniu mając karnet ulgowy, dlatego ze wystarczy ze okazywałem legitymacje przy zakupie karnetu ulgowego i myśle ze jutro nie bede miał żadnych problemów.
|