Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
 
Od: 10.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3366
Stary 28.10.2011, 17:12
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Jovanović, Diaz - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Biton, Iliev

Bramki: Biton, Wilk, Kirm

Zmiany: Jirsak, Boguski, Brud
Odpowiedz cytując