Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka
Offline
#
3364
28.10.2011, 16:59
Wisła Kraków - Podbeskidzie 3:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Jovanovic, Paljic - Wilk, Nunez ,Garguła- Kirm, Biton, Iliev
Bramki: Biton x2,Kirm
Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
KoTu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoTu1906
Znajdź inne posty napisane przez KoTu1906