Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3364
Stary 28.10.2011, 16:59
Wisła Kraków - Podbeskidzie 3:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Jovanovic, Paljic - Wilk, Nunez ,Garguła- Kirm, Biton, Iliev

Bramki: Biton x2,Kirm

Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
Odpowiedz cytując