Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3362
Stary 28.10.2011, 16:45
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Nunez, Wilk - Iliev, Garguła, Kirm - Biton
Bramki: Iliev, Biton
Zmiany: Jirsak, Diaz, Boguski
Odpowiedz cytując