Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17307
Stary 28.10.2011, 16:22
Od frekwencji to raz, a dwa od poziomu drużyny. Tak patrząc teraz to myśle, że na Lechii raczej się ceny nie zmienią, no ale jak będzie naprawde zobaczymy rzeczywiście w nastepnym sezonie
Odpowiedz cytując