Kociewiak napisał(a):

|
Czemu miały by sie nie utrzymać? Znaczy w sensie ceny w dół, czy w góre?
|
Obecnie, na zachętę w celu uzbierania większej ilości kibiców, mogą być niższe niż docelowe. Ale to tylko gdybanie. Wszystko zależy od frekwencji w trakcie całego sezonu, Po sezonie pewnie w Gdańsku i Wrocławiu zastanowią się, co będzie bardziej opłacalne.