Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17306
Stary 28.10.2011, 16:18
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Czemu miały by sie nie utrzymać? Znaczy w sensie ceny w dół, czy w góre?
Obecnie, na zachętę w celu uzbierania większej ilości kibiców, mogą być niższe niż docelowe. Ale to tylko gdybanie. Wszystko zależy od frekwencji w trakcie całego sezonu, Po sezonie pewnie w Gdańsku i Wrocławiu zastanowią się, co będzie bardziej opłacalne.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując