Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 28.10.2011, 15:11
Wisła - Podbeskidzie 3:1 ( 1:0 )

Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Pajlić - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Zmiany: Boguski , Jirsak , Brud

Gole: Biton , Wilk ,Iliev
Odpowiedz cytując