Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
3357
28.10.2011, 15:11
Wisła - Podbeskidzie
3:1 ( 1:0 )
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Pajlić - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Zmiany: Boguski , Jirsak , Brud
Gole: Biton , Wilk ,Iliev
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido