Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51690
Stary 28.10.2011, 14:37
Dla mnie Biton to od czasów Franka i Żurawia najlepszy napastnik w Wiśle. Wart jest tych 1.6 mln euro o których się pisze, dlaczego tak uważam?

- Bo to zawodnik który potrafi zrobić coś z niczego. Te brami z Twente czy Fulham to nie było przypadkowe odbicie piłki od zawodnika tylko świetna indywidualna akcja, zakończona bardzo trudnym do obrony dla bramkarza strzałem.
- Bo jego gole dają nam bardzo dużo punktów
- Bo potrafi świetnie wykończyć akcję
- Bo piłka go szuka w polu karnym tak samo jak kiedyś szukała Franka
Odpowiedz cytując