Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7213
Stary 28.10.2011, 13:37
Takie pytania mam.
Czy wchodząc na karnet ulgowy, musze pokazac legitymacje ?
Czy kupujac bilet ulgowy na LE równiez musze okazywac legitymacje ? - jesli mam karnet ulgowy.
Odpowiedz cytując