Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7212
Stary 28.10.2011, 13:29
doodi napisał(a):Wyświetl post
Zakup karnetu to parę plusów - nie stoisz za każdym razem w kolejce, jest taniej, masz pierwszeństwo zakupu biletów na mecze pucharowe itd. Żeby miec to wszystko zobowiązujesz się, że siedzisz całą rundę w tym samym miejscu. Coś za coś.
A co do drugiego biletu - cóż, to już z ustawy wynika, że na jedne dane możesz posiadać tylko jeden bilet - a skoro masz karnet, posiadasz już miejscówkę na dany mecz.
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nie szkoda ze tak wygląda, ale takie są wymogi ustawy o BIM. Do tego dlaczego niby miałbyś móc kupić 2 bilety na jedną osobe ? Zalatuje koniem.
A jaki problem anulować bilet z karnetu na jeden sektor i w jego miejsce przypisać inne miejsce na inny sektor? Zapeniam, że dla firmy piszącej taki system dodanie takiej opcji nie jest trudne biorąc pod uwage rozbudowane opcje bazy danych. Dla chcącego nic trudnego. Ja raczej kupując karnet czuje się ograniczany tym, że nie mogę iść na inny sektor ze znajomymi płacąc drugi raz za bilet.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując