Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Hormon132
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Tylicz/Kraków
Offline
#
3355
28.10.2011, 13:20
Wisła - Podbeskidzie 4:0 (1:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev - Biton.
Bramki:
Biton, Iliev, Kirm, Garguła
Zmiany:
Jovanovic, Boguski, Brud
Hormon132
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hormon132
Znajdź inne posty napisane przez Hormon132