Wyświetl pojedynczy post
Hormon132
Senior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Tylicz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3355
Stary 28.10.2011, 13:20
Wisła - Podbeskidzie 4:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev - Biton.

Bramki: Biton, Iliev, Kirm, Garguła

Zmiany: Jovanovic, Boguski, Brud
Odpowiedz cytując