Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Kamil19
Member
Od: 06.2008
Offline
#
3354
28.10.2011, 13:00
Wisła 2:0 Podbeskidzie (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Nunez, Wilk - Iliev, Garguła, Kirm - Biton
Bramki: Iliev, Biton
Zmiany: Jirsak, Diaz, Boguski
Kamil19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil19
Znajdź inne posty napisane przez Kamil19