http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...od-lupa-legii/
Cytat:
Do końca października Widzew ma odpowiedzieć Gruzinom, czy decyduje się wykupić Nikę Dzalamidze. Dotychczas tego nie zrobił. Termin mija w poniedziałek. Na 19-latka ostrzą sobie zęby w Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok
Ale to raczej niejedyny powód słabszej dyspozycji Gruzina. - Nika jest rozgoryczony sytuacją w Widzewie, tym, że klub nie płaci. Mówi, że w Łodzi nie chce zostać na dłużej - mówi "Gazecie" jeden z jego kolegów z zespołu.
Czasu, by zdecydować się go wykupić i poinformować o tym działaczy Baii Zugdidi, było aż nadto. Tymczasem szefowie Widzewa czekają na ostatnią chwilę. Oby zdążyli. Nie tak jak ostatnio, gdy spóźnili się trzy minuty z wpłaceniem wadium, które było konieczne, by otrzymać pieniądze za promocję Łodzi przez sport. Na szczęście magistrat ogłosił specjalnie dla Widzewa nowy przetarg i kilkaset tysięcy złotych nie przepadło. Obawiam się, że Gruzini drugiej szansy szefom klubu z al. Piłsudskiego nie dadzą. Z łatwością znajdą chętnego, który zapłaci za Dzalamidze 300 tys. euro albo więcej, aby wzmocnić swoją drużynę lub sprzedać go dalej z zyskiem. Dla działaczy Widzewa najwidoczniej to zbyt trudne.
|
Bo o tym że Legia chce Stirlića pisać nie ma potrzeby. Wiadomo ze pewna gazeta podsyca atmosferę, nie ma co pisać więc pisze pierdoły vide rok temu Wawrzyniak do Wisły przed meczem Wisła-Legia.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...omem-rudnevem/ I jeszcze ciekawy wywiad z Rudnevsem który coś musiał jeśc bo bredzi o Lechu w Lidze Mistrzów.