Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
misiektsw
Member
Od: 06.2010
Offline
#
3353
28.10.2011, 12:40
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)
Skład:
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev - Biton.
Bramki:
Biton, Iliev, Kirm.
Zmiany:
Jirsak, Boguski, Brud.
misiektsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiektsw
Znajdź inne posty napisane przez misiektsw