Wyświetl pojedynczy post
misiektsw
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3353
Stary 28.10.2011, 12:40
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)

Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev - Biton.

Bramki: Biton, Iliev, Kirm.

Zmiany: Jirsak, Boguski, Brud.
Odpowiedz cytując